AVENT Dětská chůvička 505

Cena produktu AVENT Dětská chůvička 505 není známa.

 

Popis produktu AVENT Dětská chůvička 505: Dětská chůva Avent. Zajišťuje spolehlivé fungování bez nebezpečí rušení, venku až na vzdálenost 330 metrů a uvnitř 50 m. Chůva je obousměrná. Pro větší pocit bezpečí dítěte je chůvička vybavena no... > více informací


AVENT Dětská chůvička 505 - popis

nahoru

Dětská chůva Avent. Zajišťuje spolehlivé fungování bez nebezpečí rušení, venku až na vzdálenost 330 metrů a uvnitř 50 m. Chůva je obousměrná. Pro větší pocit bezpečí dítěte je chůvička vybavena nočním osvětlením a příjemnými ukolébavkami. Na rodičovské jednotce je umístěna signalizace pro případ přerušení signálu, a také je vybavena dobíjecího základnou, indikátorem úrovně zvuku. Pečovatelku lze nastavit do režimu ECO, který šetří energii. Rozměry: Vysílač (dětská jednotka) - 12x10x6 cm, přijímač (rodičovská jednotka) - 13x5,5x4 cm.

Výrobce Avent

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AVENT Dětská chůvička 505 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dětská kosmetika nebo Fusaky, Odsávačky mléka, Kojící polštáře.

Nejlevnější AVENT Dětská chůvička 505 akční ceny - Levné AVENT Dětská chůvička 505

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější AVENT Dětská chůvička 505 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější AVENT Dětská chůvička 505 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chůvičky a monitory dechu.