Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Potřeby pro děti > Chůvičky a monitory dechu >

ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor

ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor

Obrázek není k dispozici

Cena produktu ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální mo... není známa.

 

Popis produktu ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor: Angelcare ® hlídá pohyby a dýchání vašeho miminka a v případě abnormálního průběhu dýchání a při zástavě dýchání, apnoické pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm ... > více informací


ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor - popis

nahoru

Angelcare ® hlídá pohyby a dýchání vašeho miminka a v případě abnormálního průběhu dýchání a při zástavě dýchání, apnoické pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm současně stimuluje dítě k nádechu. Angelcare ® vyhodnocuje změnu chování miminka a při jeho opětovném dýchání sám vypne alarm a pokračuje v tichém monitorování.
• nastavení citlivosti senzorických desek,
• hmotnost miminka NENÍ omezena,
• oužitelné na všechny běžné dětské matrace.

Angelcare AC300 sestává z Kontrolní jednotky designu Anděla, umístěné u miminka a 2 senzorickými deskami (snímacími) umístěnými pod matrací dítěte. Desky jsou s Kontrolní jednotkou propojeny tenkým elektrickým kabelem a bezpečným konektorem Jack 3,5mm (nelze rozšlápnout)

Jak Angelcare funguje?
Ať je děťátko vzhůru, nebo tvrdě spí, dvě vysoce citlivé senzorické podložky pod matrací zachycují každý i nepatrný pohyb po celé lehací ploše - dokonce i dýchání vašeho dítěte. Jestliže Angelcare ® nezaregistruje déle než 20 vteřin žádný dýchací pohyb, vyvolá alarm. Díky nastavitelné funkci „TIC“ je možno každý pohyb zobrazit opticky i akusticky.
Signály z desek jsou předány mikropočítači v Kontrolní jednotce ke zpracování. Zde je signál digitalizován s následnou extrakcí výsledného signálu použitelného pro detekci dýchacích pohybů. Software mikropočítače byl vyvíjen a laděn několik let a je vyladěn tak, aby poskytoval naprosto spolehlivé informace. Angelcare ® procesor, nejen že velmi účinně detekuje dýchací pohyb, ale má také vestavěnu vlastní inovativní techniku, která neustále monitoruje i sama sebe, s řadou bezpečnostních procedur umožňující spolehlivé použití Angelcare ® i v nestandardních či abnormálních stavech dítěte, nebo přístroje (zástava dechu, nepravidelné dýchání, apnoická pauza), kdy je spuštěn bezpečnostní poplach - alarm.
Baterie:
Provoz Angelcare ® zajišťují 2 AA alkalické 1,5V/LR6 baterie. Baterie jsou automaticky překontrolovány pokaždé, když je zařízení zapnuto a jsou kontrolovány i periodicky během používání. Jakmile se baterie blíží ke konci své životnosti, uživatel je včas upozorněn na nezbytnou výměnu baterií.
Pro koho je Angelcare AC300 vhodný?

• Pro rodiče, kteří potřebují výhradně hlídání dýchacích pohybů - dítě s nimi dosud spí v ložnici.
• Pro rodiče, kteří již mají babyphon (vysílačku zvuků) a proto potřebují pouze hlídání pohybů – včetně dechových.
Tito rodiče tedy mohou svůj babyphon zkombinovat s monitorem Angelcare ®. Ve vážném případě je alarm přístroje Angelcare ® přenesen vysílačem jejich babyphonu na přijímač, stejně jako každý jiný hluk z dětského pokojíčku.
• Pro rodiče dvojčat: Hlídání dvojčat ve dvou oddělených postýlkách je zajištěno použitím monitoru zvuku a dýchacích pohybů Angelcare ® AC401 (301, 301-R) spolu s monitorem dýchacích pohybů Angelcare ® AC300. Každé dítě z dvojčat využívá senzorické desky výhradně a pouze svého přiděleného monitoru
Pohyby, resp. dýchací pohyby obou dětí jsou registrovány pomocí příslušných senzorických desek. Ve vážném případě je alarm z obou přístrojů přenesen přes vysílač monitoru zvuku a dechu (AC401, AC301, AC301-R) na přijímač Rodičovskou jednotku.
• Indikátor stavu baterií (světelný a zvukový).

Elektrosmog.
Angelcare ® AC300 je provozován výhradně pomocí baterií. Tento přístroj nemá funkci babyphonu (vysílačky), a proto nevysílá žádné rádiové vlny a tedy neprodukuje elektrosmog.

Výrobce Angelcare Abakus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dětská kosmetika nebo Kojící polštáře, Fusaky, Kojenecké váhy.

Nejlevnější ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor akční ceny - Levné ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chůvičky a monitory dechu.