Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Potřeby pro děti > Chůvičky a monitory dechu >

ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor

ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor

Obrázek není k dispozici

Cena produktu ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální mo... není známa.

 

Popis produktu ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor: Angelcare ® hlídá pohyby a dýchání vašeho miminka a v případě abnormálního průběhu dýchání a při zástavě dýchání, apnoické pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm ... > více informací


ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor - popis

nahoru

Angelcare ® hlídá pohyby a dýchání vašeho miminka a v případě abnormálního průběhu dýchání a při zástavě dýchání, apnoické pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm současně stimuluje dítě k nádechu. Angelcare ® vyhodnocuje změnu chování miminka a při jeho opětovném dýchání sám vypne alarm a pokračuje v tichém monitorování.
• nastavení citlivosti senzorických desek,
• hmotnost miminka NENÍ omezena,
• oužitelné na všechny běžné dětské matrace.

Angelcare AC300 sestává z Kontrolní jednotky designu Anděla, umístěné u miminka a 2 senzorickými deskami (snímacími) umístěnými pod matrací dítěte. Desky jsou s Kontrolní jednotkou propojeny tenkým elektrickým kabelem a bezpečným konektorem Jack 3,5mm (nelze rozšlápnout)

Jak Angelcare funguje?
Ať je děťátko vzhůru, nebo tvrdě spí, dvě vysoce citlivé senzorické podložky pod matrací zachycují každý i nepatrný pohyb po celé lehací ploše - dokonce i dýchání vašeho dítěte. Jestliže Angelcare ® nezaregistruje déle než 20 vteřin žádný dýchací pohyb, vyvolá alarm. Díky nastavitelné funkci „TIC“ je možno každý pohyb zobrazit opticky i akusticky.
Signály z desek jsou předány mikropočítači v Kontrolní jednotce ke zpracování. Zde je signál digitalizován s následnou extrakcí výsledného signálu použitelného pro detekci dýchacích pohybů. Software mikropočítače byl vyvíjen a laděn několik let a je vyladěn tak, aby poskytoval naprosto spolehlivé informace. Angelcare ® procesor, nejen že velmi účinně detekuje dýchací pohyb, ale má také vestavěnu vlastní inovativní techniku, která neustále monitoruje i sama sebe, s řadou bezpečnostních procedur umožňující spolehlivé použití Angelcare ® i v nestandardních či abnormálních stavech dítěte, nebo přístroje (zástava dechu, nepravidelné dýchání, apnoická pauza), kdy je spuštěn bezpečnostní poplach - alarm.
Baterie:
Provoz Angelcare ® zajišťují 2 AA alkalické 1,5V/LR6 baterie. Baterie jsou automaticky překontrolovány pokaždé, když je zařízení zapnuto a jsou kontrolovány i periodicky během používání. Jakmile se baterie blíží ke konci své životnosti, uživatel je včas upozorněn na nezbytnou výměnu baterií.
Pro koho je Angelcare AC300 vhodný?

• Pro rodiče, kteří potřebují výhradně hlídání dýchacích pohybů - dítě s nimi dosud spí v ložnici.
• Pro rodiče, kteří již mají babyphon (vysílačku zvuků) a proto potřebují pouze hlídání pohybů – včetně dechových.
Tito rodiče tedy mohou svůj babyphon zkombinovat s monitorem Angelcare ®. Ve vážném případě je alarm přístroje Angelcare ® přenesen vysílačem jejich babyphonu na přijímač, stejně jako každý jiný hluk z dětského pokojíčku.
• Pro rodiče dvojčat: Hlídání dvojčat ve dvou oddělených postýlkách je zajištěno použitím monitoru zvuku a dýchacích pohybů Angelcare ® AC401 (301, 301-R) spolu s monitorem dýchacích pohybů Angelcare ® AC300. Každé dítě z dvojčat využívá senzorické desky výhradně a pouze svého přiděleného monitoru
Pohyby, resp. dýchací pohyby obou dětí jsou registrovány pomocí příslušných senzorických desek. Ve vážném případě je alarm z obou přístrojů přenesen přes vysílač monitoru zvuku a dechu (AC401, AC301, AC301-R) na přijímač Rodičovskou jednotku.
• Indikátor stavu baterií (světelný a zvukový).

Elektrosmog.
Angelcare ® AC300 je provozován výhradně pomocí baterií. Tento přístroj nemá funkci babyphonu (vysílačky), a proto nevysílá žádné rádiové vlny a tedy neprodukuje elektrosmog.

Výrobce Angelcare Abakus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dětská kosmetika nebo Nosítka a krosničky, Odsávačky mléka, Fusaky.

Nejlevnější ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor akční ceny - Levné ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ANGELCARE AC 300 Movement monitor Digitální monitor najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chůvičky a monitory dechu.